Akcesoria do Pergol - Maxi - Rolety Zewnętrzne, Antywłamaniowe, Markizy Gdańsk Gdynia Sopot

Posiadasz już pergolę i chciałbyś ją wyposażyć w dodatkowe akcesoria? Podpowiemy Ci jakie dodatki wybrać, tak abyś cieszył się swoim tarasem o każdej porze dnia i nocy, a także w upalne jak i chłodniejsze dni. Jeśli jednak jesteś dopiero na etapie poszukiwań pergoli to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w której znajdziesz Pergole dla siebie.

Na chłodne wieczory.

Promienniki ciepła są idealnym rozwiązaniem na zimniejsze dni i wieczory. W branży restauracyjnej i hotelowej za ich pomocą ogrzewane są tarasy restauracyjne, dzięki czemu znacznie wydłuża się okres świadczenia usług w tych miejscach. Można je również wykorzystywać na tarasach przydomowych i cieszyć się komfortowymi warunkami podczas wypoczynku.

Promienniki wykorzystują technologię emitowania ciepła ogrzewającego bezpośrednio osoby i przedmioty znajdujące się w jego polu działania. Największą zaletą kwarcowych promienników jest:

  • natychmiastowe działanie po włączeniu do prądu oraz możliwość skierowania strumienia ciepła w miejsce, które chcemy ogrzać,
  • brak szkodliwych emisji i nieprzyjemnych zapachów,
  • nie emitują wilgoci,
  • wygląd i forma pozwalająca na montaż we wnętrzach o szczególnych wymogach estetycznych,
  • prosta obsługa,
  • montaż promienników na wspornikach do ściany lub bezpośrednio do pergoli,
  • sterowanie za pomocą pilota lub włącznika przewodowego,
  • odporność na warunki atmosferyczne.

Promiennik

Na romantyczne chwile.

Oświetlenie LED tworzy niepowtarzalną atmosferę podczas wieczorów spędzonych na tarasie. W zależności od modelu pergoli oświetlenie może być zintegrowane: w poprzeczkach, w lamelach lub po obwodzie. Paski Led dostępne są w różnych kolorach. Oświetleniem możemy sterować za pomocą włącznika ściennego lub pilota.

Osłona przed ciekawskimi spojrzeniami.

Okiennice zewnętrzne to fantastyczny, dodatek do pergol, który idealnie wpisuje się w architekturę każdego ogrodu. Dzięki możliwości przesuwania okiennic po szynach istnieje możliwość osłonięcia się od słońca i ciekawskich spojrzeń.

Lamele znajdujące się w panelu okiennicy mogą być zamontowane na stałe lub z funkcją obrotu. Dostępne są aluminiowe lub z drewna cedrowego. Panelami okiennic możemy sterować manualnie lub elektrycznie.

okiennice